Logo Combat

Historia firmy Combat

logo car

Combat jest to firma z kapitałem polskim zapoczątkowana jeszcze w I Pułku Specjalnym Komandosów w Lublińcu przez żołnierzy tej jednostki. Zamierzeniem firmy od jej powstania było szkolenie służb mundurowych wszystkich resortów działających w naszym kraju. Combat to również bojowy system walki wręcz, który został wdrożony do jednostek wojskowych, policji, praktycznie do wszystkich programów szkoleniowych służb mundurowych. Polega na szybkim obezwładnieniu lub wyeliminowaniu przeciwnika, który stwarza realne zagrożenie utraty życia lub zdrowia. Jest uznany za wysoce skutecznym systemem. Założyciele - instruktorzy wyspecjalizowani w wielu dziedzinach np. terenoznawstwa, działań specjalnych w terenie zurbanizowanym, górskim, leśnym, jak również w warunkach niekorzystnych dla organizmu człowieka, czy też walki wręcz, strzelectwa, minerstwa, łączności, zrealizowali kilkadziesiąt programów szkoleniowych. Wdrażali system walki wręcz COMBAT w wielu grupach zawodowych.Doświadczona kadra wykładowa zrealizowała dla osób ubiegających się o licencję pracownika ochrony fizycznej ponad 350 kursów w całym kraju. Wyselekcjonowani adepci zasilali szeregi najlepszych firm ochrony w kraju oraz za granicami.

Wzrost inwestorów oraz przedsiębiorstw w naszym kraju spowodował zwiększającą się potrzebę usług ochrony osób i mienia. Realizacja kursów ochrony pozwoliła nam przyjrzeć się bliżej zmieniającej się gospodarce i dziedzinie, którą się zajmowaliśmy. W 2002r zarząd firmy rozszerzył swoją działalność o usługi ochrony osób i mienia. Działalność realizowana jest na terenie całego kraju. Chronimy małe przedsiębiorstwa, sklepy, hurtownie, hipermarkety, szkoły, obiekty i tereny o różnych sposobach użytkowania, domy prywatne jak również zakłady przemysłowe i obiekty o strategicznym znaczeniu i podwyższonym stopniu ryzyka. Ponadto realizujemy usługi ochrony podczas imprezy masowych w obiektach zamkniętych jak i otwartych. Posiadamy własne centrum monitorowania obiektów.

car
car
car
car

Firma COMBAT jest w stanie sprostać każdemu zadaniu stawianemu przez zleceniodawców. Profesjonalna kadra, wyszkoleni i wyselekcjonowani pracownicy to silny fundament stabilnej firmy, a zarazem bezpieczeństwo naszych klientów. Dla pracowników firmy stworzona została na wysokim poziomie siłownia o nazwie "CLUB FORMA", z której mogą korzystać codziennie. W swoim zapleczu firma posiada również obiekty i tereny wojskowe, na których realizuje szkolenia dla pracowników w zakresie taktyki i techniki interwencji w porozumieniu z Dowództwem jednostki specjalnej w Lublińcu. Realizujemy również szkolenia podnoszące ich kwalifikację i wiedzę na temat ochrony. Naszą misją jest tworzenie bezpiecznych miast i wysoka skuteczność w dziedzinie ochrony, dając nam możliwość wykazania się uzyskujesz poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Doświadczenie i uprawnienia oraz szereg referencji jest podstawą do konsekwentnych działań. Szkolenia i kursy realizowane dla służb mundurowych oraz uczestnictwo w wielu seminariach poświęconych bezpieczeństwu pozwala nam skutecznie oceniać potrzeby rynku oraz minimalizować występujące zagrożenia. Firma posiada wszelkie uprawnienia i środki do realizacji oferowanych usług. Własny przydział częstotliwości radiowej, środki uzbrojenia, ubezpieczenie OC.

car
car
car
car
informacje kontaktowe

Telefon Alarmowy

Ochrona osób i mienia,
telefon czynny 24h na dobę

tel kom.: 608 808 631

mapa Polski

COMBAT SECURITY

Siedziba firmy Lubliniec

Adres: ul. Stalmacha 28, 42-700 Lubliniec
Biuro czynne: 8.00 - 16.00
Telefon: 509-794-674, 660-065-186
Telefon i fax: 34 35-11-555

Oddział Włocławek

Biuro czynne: 8.00 - 16.00
Telefon: 668-199-840, 509-794-674

email: biurocombat@interia.pl